מעטפות לבלדרות – כל מה שצריך לדעת

מעטפות לבלדרות

אתם מעוניינים להעביר דברי דואר עסקיים, ממקום למקום ומבקשים כי המעטפה, תהיה חזקה ואטומה ותגיע אל יעדה בשלום, מבלי להיקרע, להירטב וכמובן, מבלי שתוכנה יהיה גלוי לכל עין. 

כאשר עסקים, או גופים מוסדיים שונים, מעבירים דברי דואר, הם נעזרים במעטפות בלדרות, אשר שומרות על סודיות הפריטים/ המסמכים, אשר בתוכן ומגיעות ליעדן בשלמותן.

זקוקים לכמויות גדולות של מעטפות לבלדרות? חברת פוליעד תשמח להעניק לכם שירות. 

מעטפות לבלדרות – יתרונות

 • דיסקרטיות – כאשר אנו שולחים דברי דואר במעטפות לבלדרות, אנו מבקשים כי תוכן המעטפה יהיה חשאי ורק האדם אשר לו מיועד המשלוח, יוכל לפתוח אותה. מעטפות בלדרות מעניקות דיסקרטיות מרבית, היות והן אטומות הרמטית ולא ניתן לראות את המסמכים הנמצאים בתוכה. 
 • אטימות למים ו/או גשם – אחד הדברים היותר מרגיזים במשלוחי מעטפות הוא הירטבות. גשם/ מים שנשפכו על המעטפה, הורסים את מה שבתוכה, דבר שלא יקרה במעטפות הבלדרות. 
 • סגירה בהדבקה חזקה במיוחד, כך שניתן לדעת במידה והיה ניסיון לפתוח את המעטפה בטרם הגיעה ליעדה, שכן מעטפות בלדרות נסגרות באופן חד פעמי. 
 • מעטפות לבלדרות עשויות ניילון/ פוליאתילן איכותי ועבה, מה שמקטין את הסיכויים לקריעתן במהלך המשלוח.
 • גדלים שונים בהתאם לצורך. 
 • נראות מקצועית ומכובדת ללקוח המקבל את המעטפה. 

למי מתאים להיעזר במעטפות לבלדרות

מעצם היותן אטומות ודיסקרטיות, מעטפות לבלדרות מתאימות לעסקים שונים כמו משרדי עו"ד, בתי משפט, בנקים, מוסדות ממשלתיים, משטרה, צבא וגופים אחרים שדיסקרטיות חשובה להם.

בנוסף לאלו, מעטפות לבלדרות מתאימות כמובן, לדואר מקומי או בינ"ל, עבור אלו המוכרים ברשתות כמו אי ביי, אלי אקספרס ואחרים, או לכל מי שמעוניין להעביר פרטי דואר באופן בטוח.

אנו בפוליעד, מייצרים ומשווקים מעטפות בלדרות איכותיות וחזקות במיוחד ללקוחות פרטיים ועסקיים, אנו משווקים כמויות למפעלים או לבודדים.

היכן מומלץ לרכוש מעטפות בלדרות?

מתוך הנחה כי אתם מבקשים להעביר בבטחה את המסמכים/ דבר דואר אחר –חברת א.נ. פוליעד מייצרת ומשווקת מוצרי אריזה ופלסטיק מעל 25 שנים ומוכרת בתחום בזכות המוצרים האיכותיים שלה. 

המוצרים אותם אנו מייצרים ללקוחותינו עומדים בכל תקני האיכות, תוך התאמת צרכים ודרישות.

כאן, באתר, ניתן להתרשם ממגוון מוצרי האריזה השונים: 

 • ניילון לכיסוי מושבי רכב למוסכים.
 • שקיות וגלילים חזקים במיוחד למכבסות.
 • שקיות עבור דגי נוי.
 • שקיות מבושמות.
 • שקיות מתכלות.
 • שקיות ממוחזרות.
 • מעטפות מאובטחות.
 • שקיות למנויי עיתון/ מגזינים עם לוגו או כל הדפס אחר.
 • ייצור שקיות מיוחדות, מורכבות ובהדפסה עד 6 צבעים (תוך התאמת הלוגו/ הדפס על המעטפה באופן פרופורציונלי ומתאים לגודלה)

היה ואין בנמצא מוצר מסוים, אותו אתם מבקשים, נשמח להציע לכם פתרונות מעשיים אחרים, או לייצר עבורכם את הדרוש בהתאם לצורך שלכם. 

אנו משווקים כמויות משתנות של מעטפות לבלדרות עבור לקוחותינו הרבים, בניהם רשתות שיווק, פארם, סופרמרקטים, בתי חולים, מפעלי תעשיות, עיריות, בתי קפה ומסעדות ועוד אחרים כמו גם לקוחות פרטיים. 

מעטפות לבלדרות קונים עם פוליעד

על איכות אנו לא מתפשרים ולכן, כאשר אתם מזמינים מוצרי אריזה עם פוליעד, עומד לרשותכם שירות לקוחות מקצועי, אשר ישמח לסייע לכם בכל בקשה.

אנו מציעים ללקוחותינו העסקיים, להיעזר במוצרי האריזה ככלים שיווקיים לכל דבר ומדפיסים עבורם את לוגו העסק/ סלוגן פרסומי ע"ג המוצר אותו הזמינו בכל גודל שירצו.

פס הייצור שלנו במפעל, עומד בכל עומס של הזמנות גדולות וקטנות ואנו מובילים מוצרים לכל רחבי הארץ וזאת תוך זמן אספקה מהיר של עד 5 ימי עסקים. 

זקוקים למעטפות בלדרות?
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

פוליעד. 

מאמרים נוספים

תיקים לגלידות

תיקים לגלידות

תיקים לגלידות מהווים את הפתרון הכי טוב שאפשר לחלום עליו. אתם יכולים להיות בטוחים שהלקוח יודה לכם בליבו על ההשקעה שלכם בתיק שתתנו לו עם צאתו מהחנות שלכם.

קראו עוד »
תיק אלבד שומר קור

תיק אלבד שומר קור

בעזרת תיקי אלבד ששומרים על קור, הלקוחות יכולים לשווק אתכם. שימו לב: אם תשכילו להזמין תיקי אלבד ששומרים על קור מאיכות טובה, השימוש בהם יוכל להיות רב פעמי.

קראו עוד »
שקית קניות רב פעמית

שקית קניות רב פעמית

מעבר לשאלת המיתוג, כמובן שהאפשרות של שקית קניות רב פעמית היא בעלת ערך נוסף. אנחנו חיים בעידן שבו המודעות לשמירה על הסביבה רק הולכת וגדלה. שקיות קניות רב-פעמיות התגלו כחלופה פופולרית לשקיות פלסטיק חד-פעמיות, וזה לא במקרה.

קראו עוד »
שקיות קירור

שקיות קירור

לשקיות קירור יש מגוון רחב של יישומים למטרות אישיות ומסחריות כאחד. אם תחשבו על עצמכם ועל המשפחה שלכם, אתם תראו ששקיות כאלה יכולות לשמש אתכם במקרים רבים. למשל, אם אתם יוצאים לפיקניק קטן ביער, ברור ששקית כזאת תעזור.

קראו עוד »
מעטפות מאובטחות

שקיות לבלדרות

חששתם לרגע שאם תזמינו היום שקיות שונות לבלדרות תצטרכו לבחור רק מתוך שניים או שלושה גדלים?
אל דאגה! אתם תראו, כאשר תתחילו לבדוק יותר לעומק את התחום הזה, שיש לכם אפשרות להזמין שקיות לבלדרות בכל גודל שדרוש לכם.

קראו עוד »
צידניות לעסק

צידניות לעסק

האם אי פעם נתקלתם בצידנית מעוטרת בטקסט פרסומי? אולי הלכתם לרכוש מוצרים שדורשים שמירה על קורה וארזו עבורכם הכול בצידנית מעוצבת ויפה? זה בדיוק מה שכדאי גם לכם לעשות בעסק שאתם מנהלים.

קראו עוד »
שקיות דויפאק | שקיות לקפה

שקיות דויפאק

חשבו לרגע על אותן השקיות העומדות על גבי מדפי המכירה בחנויות השונות, שמתם לב שהשקיות עומדות יציבות על תחתית ואינן נופלות?

קראו עוד »
שקיות נייר ממותגות

שקיות נייר ממותגות

עם התגברות תנועת הירוקים בעולם, אנו רואים פחות ופחות שימוש בפלסטיק, או מוצרים מפלסטיק. כיום, העולם מודע יותר לנזקים אודות הפלסטיק ומדינות כמו סין

קראו עוד »
שרינק פוליאתילן

שרינק פוליאתילן

ישנם מוצרים אשר הדרך היחידה לארוז אותם היא באמצעות יריעות שרינק פוליאתילן בלבד, שכן, הגודל והמשקל של המוצרים המתעתדים להיארז…

קראו עוד »
שקיות ניילון ממותגות

שקיות ניילון ממותגות

מיתוג לעסק שלכם יכול להתבצע בכמה אופנים ובאמצעות מוצרים שונים. אחד הפופולריים במוצרי המיתוג, הוא שקיות הניילון ומתוך זיקה לסביבה ירוקה

קראו עוד »
שקיות נייר

שיווק בשקית

שקיות נייר עדיין מובילות את טבלת הפופולריות בשוק השקיות. זאת, למרות התחרות העיקשת מול שקיות הפלסטיק או שקיות הניילון, ולמרות שהן לא נפוצות…

קראו עוד »