פוליעד פתרונות כוללים לאריזה

חברת א.נ. פוליעד ממודיעין בניהולו של שלמה כהן מאפשרת פתרונות רחבי היקף איכותיים ויעילים למפעלי ויצרני מזון בישראל. החברה, משווקת מוצרי אריזה כמו שקיות פלסטיק יריעות שרינק מתכווצות שקיות ממותגות קרטון גלי ולאחרונה גם שקיות ואקום איכותיות מאוד תוצרת חברת אטלנטיק פאק.

חברת א.נ. פוליעד ממודיעין בניהולו של שלמה כהן, מאפשרת פתרונות רחבי היקף, איכותיים ויעילים למפעלי ויצרני מזון בישראל.

לתמונות לחץ כאן:

החברה, משווקת מוצרי אריזה כמו: שקיות פלסטיק, יריעות שרינק מתכווצות, ,שקיות ניילון,שקיות ממותגות.קרטון גלי  ולאחרונה גם  שקיות  ואקום  איכותיות מאוד תוצרת חברת אטלנטיק פאק.

מגזר הלקוחות של החברה כולל, מפעלי תעשיה בתחומים שונים, בתי חולים, שירותים רפואיים, חברות אופנה, מפעלי מזון ,מכבסות ,ובתי קפה.

שלמה כהן, הוא בעל נסיון של 25 שנה בתחום, ומכיר אותו על בוריו.

בתחום האריזות למזון, הוא משווק גם מכונות איכותיות  לאריזות משטחים ומכונות שרינק .

החברה נותנת שירות יעיל ומהיר ללקוחותיה הנמצאים בכל רחבי הארץ.

זה כולל גם יעוץ נלווה לרכישות של ציוד  לתעשיית המזון ומוצרי  אריזות.

לא.נ. פוליעד עשרות סיפורי הצלחה מיוחדים.

שלמה כהן מביא דוגמא:

"זכור לי היטב מקרה על לקוח חקלאי המגדל צמחי תבלין כמו  פטרוזיליה,כוסברה,נענע שמיר ועוד.

הלקוח יצר איתי קשר ביום שישי בבוקר וביקש שאספק  לו שקיות מודפסות דחוף היות והתחייב לשלוח סחורה טריה לאירופה ולא שם לב כי נגמרו לו השקיות

במוצאי שבת הגענו בצוות מצומצם ,כל אנשי השיווק והמנהלה, הפעלנו את האקסטרודר המייצר את היריעה,הפעלנו את מכונת ההדפסה וכן את מכונת החיתוך וכך לפנות בוקר בעמל רב וברצון טוב של אנשים נפלאים הסחורה היתה מוכנה!

העמסנו על רכב הפרטי של מנהל השיווק כמה קרטונים שיכולנו ושלחנו ללקוח.

לא אשכח קולות התודה מהלקוח כאשר התקשרתי אליו ביום ראשון בשעה 05:00 בבוקר

וביקשתי ממנו שיגיע מיד לשדה היות והסחורה כבר שם…"

קראו גם על: שקיות ניילון במודיעין

מאמרים נוספים

תיקים לגלידות

תיקים לגלידות

תיקים לגלידות מהווים את הפתרון הכי טוב שאפשר לחלום עליו. אתם יכולים להיות בטוחים שהלקוח יודה לכם בליבו על ההשקעה שלכם בתיק שתתנו לו עם צאתו מהחנות שלכם.

קראו עוד »
תיק אלבד שומר קור

תיק אלבד שומר קור

בעזרת תיקי אלבד ששומרים על קור, הלקוחות יכולים לשווק אתכם. שימו לב: אם תשכילו להזמין תיקי אלבד ששומרים על קור מאיכות טובה, השימוש בהם יוכל להיות רב פעמי.

קראו עוד »
שקית קניות רב פעמית

שקית קניות רב פעמית

מעבר לשאלת המיתוג, כמובן שהאפשרות של שקית קניות רב פעמית היא בעלת ערך נוסף. אנחנו חיים בעידן שבו המודעות לשמירה על הסביבה רק הולכת וגדלה. שקיות קניות רב-פעמיות התגלו כחלופה פופולרית לשקיות פלסטיק חד-פעמיות, וזה לא במקרה.

קראו עוד »
שקיות קירור

שקיות קירור

לשקיות קירור יש מגוון רחב של יישומים למטרות אישיות ומסחריות כאחד. אם תחשבו על עצמכם ועל המשפחה שלכם, אתם תראו ששקיות כאלה יכולות לשמש אתכם במקרים רבים. למשל, אם אתם יוצאים לפיקניק קטן ביער, ברור ששקית כזאת תעזור.

קראו עוד »
מעטפות מאובטחות

שקיות לבלדרות

חששתם לרגע שאם תזמינו היום שקיות שונות לבלדרות תצטרכו לבחור רק מתוך שניים או שלושה גדלים?
אל דאגה! אתם תראו, כאשר תתחילו לבדוק יותר לעומק את התחום הזה, שיש לכם אפשרות להזמין שקיות לבלדרות בכל גודל שדרוש לכם.

קראו עוד »
צידניות לעסק

צידניות לעסק

האם אי פעם נתקלתם בצידנית מעוטרת בטקסט פרסומי? אולי הלכתם לרכוש מוצרים שדורשים שמירה על קורה וארזו עבורכם הכול בצידנית מעוצבת ויפה? זה בדיוק מה שכדאי גם לכם לעשות בעסק שאתם מנהלים.

קראו עוד »
שקיות דויפאק | שקיות לקפה

שקיות דויפאק

חשבו לרגע על אותן השקיות העומדות על גבי מדפי המכירה בחנויות השונות, שמתם לב שהשקיות עומדות יציבות על תחתית ואינן נופלות?

קראו עוד »
שקיות נייר ממותגות

שקיות נייר ממותגות

עם התגברות תנועת הירוקים בעולם, אנו רואים פחות ופחות שימוש בפלסטיק, או מוצרים מפלסטיק. כיום, העולם מודע יותר לנזקים אודות הפלסטיק ומדינות כמו סין

קראו עוד »
שרינק פוליאתילן

שרינק פוליאתילן

ישנם מוצרים אשר הדרך היחידה לארוז אותם היא באמצעות יריעות שרינק פוליאתילן בלבד, שכן, הגודל והמשקל של המוצרים המתעתדים להיארז…

קראו עוד »
שקיות ניילון ממותגות

שקיות ניילון ממותגות

מיתוג לעסק שלכם יכול להתבצע בכמה אופנים ובאמצעות מוצרים שונים. אחד הפופולריים במוצרי המיתוג, הוא שקיות הניילון ומתוך זיקה לסביבה ירוקה

קראו עוד »
שקיות נייר

שיווק בשקית

שקיות נייר עדיין מובילות את טבלת הפופולריות בשוק השקיות. זאת, למרות התחרות העיקשת מול שקיות הפלסטיק או שקיות הניילון, ולמרות שהן לא נפוצות…

קראו עוד »