שקיות או לא להיות

שקיות ניילון

מדוע מוסיפים לפלסטיק ממנו עשויה שקית ניילון חומרים כימיים וכיצד חומרים אלה מסייעים בשיפור איכות השקיות?

על מנת לשפר את איכותן של שקיות ניילון, ובעיקר של שקיות ניילון ממותגות, מוסיפים לפלסטיק ממנו עשויה השקית חומרים כימיים. לחומרים הכימיים תפקידים שונים ביצירה של תכונות ומאפיינים שונים של השקיות וגם בהארכת אורך חיי המדף של השקיות.

בתהליך הייצור מוסיפים קבוצה של כימיקלים לחומרי פלסטיק לפני או במהלך עיבוד הניילון עצמו. ישנן שיטות ייצור במהלכן מוסיפים גם חומרים כימיים מסוימים למוצר הסופי לאחר העיבוד של החומר. הפונקציה העיקרית של הכימיקלים קשורה בהתאמת התנהגות החומר הפלסטי ממנו עשויה שקית ניילון או בהענקת תכונות ומאפיינים הדרושים לצרכי השימוש בשקיות.

על שקיות ניילון ממותגות ורשתות השיווק

ישנן שקיות ניילון ממותגות שלאחר ייצורן נארזות לגלילים כשהן צמודות זו לזו ויוצרות רצף, לשליפה ולשימוש יעיל ופשוט יותר. בשנים האחרונות אפשר למצוא, בעיקר ברשתות שיווק המזון, שקיות ניילון ממותגות שנארזו לצרכי שליפה אוטומטית. השקיות מוזנות לתוך מכשיר בעל חריץ שמאפשר שליפה מהירה וקלה של שקית אחת בודדת בכל פעם.

שיטת הייצור של שקיות ניילון ממותגות תשפיע על איכותן ועל עמידותן לאורך זמן ובתנאים שנים. כך, למשל, שמש ישירה תגרום לשקיות ניילון ממותגות לאבד מצבען ולהיסדק. ישנם חומרים שמוסיפים לפלסטיק ממנו עשוי הניילון במהלך ייצור השקית. החומרים, בהם גם UVI ו- UVA (ultraviolet light inhibitor / ultraviolet light absorber), שומרים על השקית ועל תכולתה מפגיעות, הנגרמות כתוצאה משינויי טמפרטורה ומחשיפה לקרני השמש (UV).

מאמרים נוספים

תיקים לגלידות

תיקים לגלידות

תיקים לגלידות מהווים את הפתרון הכי טוב שאפשר לחלום עליו. אתם יכולים להיות בטוחים שהלקוח יודה לכם בליבו על ההשקעה שלכם בתיק שתתנו לו עם צאתו מהחנות שלכם.

קראו עוד »
תיק אלבד שומר קור

תיק אלבד שומר קור

בעזרת תיקי אלבד ששומרים על קור, הלקוחות יכולים לשווק אתכם. שימו לב: אם תשכילו להזמין תיקי אלבד ששומרים על קור מאיכות טובה, השימוש בהם יוכל להיות רב פעמי.

קראו עוד »
שקית קניות רב פעמית

שקית קניות רב פעמית

מעבר לשאלת המיתוג, כמובן שהאפשרות של שקית קניות רב פעמית היא בעלת ערך נוסף. אנחנו חיים בעידן שבו המודעות לשמירה על הסביבה רק הולכת וגדלה. שקיות קניות רב-פעמיות התגלו כחלופה פופולרית לשקיות פלסטיק חד-פעמיות, וזה לא במקרה.

קראו עוד »
שקיות קירור

שקיות קירור

לשקיות קירור יש מגוון רחב של יישומים למטרות אישיות ומסחריות כאחד. אם תחשבו על עצמכם ועל המשפחה שלכם, אתם תראו ששקיות כאלה יכולות לשמש אתכם במקרים רבים. למשל, אם אתם יוצאים לפיקניק קטן ביער, ברור ששקית כזאת תעזור.

קראו עוד »
מעטפות מאובטחות

שקיות לבלדרות

חששתם לרגע שאם תזמינו היום שקיות שונות לבלדרות תצטרכו לבחור רק מתוך שניים או שלושה גדלים?
אל דאגה! אתם תראו, כאשר תתחילו לבדוק יותר לעומק את התחום הזה, שיש לכם אפשרות להזמין שקיות לבלדרות בכל גודל שדרוש לכם.

קראו עוד »
צידניות לעסק

צידניות לעסק

האם אי פעם נתקלתם בצידנית מעוטרת בטקסט פרסומי? אולי הלכתם לרכוש מוצרים שדורשים שמירה על קורה וארזו עבורכם הכול בצידנית מעוצבת ויפה? זה בדיוק מה שכדאי גם לכם לעשות בעסק שאתם מנהלים.

קראו עוד »
שקיות דויפאק | שקיות לקפה

שקיות דויפאק

חשבו לרגע על אותן השקיות העומדות על גבי מדפי המכירה בחנויות השונות, שמתם לב שהשקיות עומדות יציבות על תחתית ואינן נופלות?

קראו עוד »
שקיות נייר ממותגות

שקיות נייר ממותגות

עם התגברות תנועת הירוקים בעולם, אנו רואים פחות ופחות שימוש בפלסטיק, או מוצרים מפלסטיק. כיום, העולם מודע יותר לנזקים אודות הפלסטיק ומדינות כמו סין

קראו עוד »
שרינק פוליאתילן

שרינק פוליאתילן

ישנם מוצרים אשר הדרך היחידה לארוז אותם היא באמצעות יריעות שרינק פוליאתילן בלבד, שכן, הגודל והמשקל של המוצרים המתעתדים להיארז…

קראו עוד »
שקיות ניילון ממותגות

שקיות ניילון ממותגות

מיתוג לעסק שלכם יכול להתבצע בכמה אופנים ובאמצעות מוצרים שונים. אחד הפופולריים במוצרי המיתוג, הוא שקיות הניילון ומתוך זיקה לסביבה ירוקה

קראו עוד »
שקיות נייר

שיווק בשקית

שקיות נייר עדיין מובילות את טבלת הפופולריות בשוק השקיות. זאת, למרות התחרות העיקשת מול שקיות הפלסטיק או שקיות הניילון, ולמרות שהן לא נפוצות…

קראו עוד »