שקיות בגדלים שונים לתעשייה

שקיות בגדלים שונים לתעשייה

קשה לתאר כיצד היה שורד עולם הייצור וגם השיווק ללא שקיות בגדלים שונים לתעשייה. היום בעידן של ייצור מוצרים ושיווק מאסיבי, בעידן השפע של המותגים, כיצד מגיעים המוצרים הללו לכל נקודת שיווק אם לא באמצעות שקיות לאריזה. השקיות הן אלה שעוזרות לשמור על המוצרים, על הסדר, ועל קטגוריות השיווק. בכל מחסן של שיווק אפשר לראות היום משטחים עמוסים בשקיות בהן נארזים מוצרים שונים, שכן זו הדרך היחידה לארוז אותם. שקית הייתה ונשארה האמצעי הכי קל לאריזה, ויש היום חומרים שונים שהתפקיד שלהם זה להשביח את איכות השקיות כדי שיוכלו לזאת כמה שיותר משקל, שלא ייקרעו, ייסדקו או יינזקו ויוכלו לשמור הרמטית על התכולה שבתוכן. התעשייה שמשתמשת בשקיות היא תעשיית המזון, הירקות, הפירות ועוד.

איך משדרגים שקיות בגדלים שונים לתעשייה?

כדי לשפר את האיכות של שקיות הניילון ובעיקר הממותגות. מפעל שעוסק בייצור שקיות בגדלים שונים לתעשייה, מוסיף לחומר ממנו הן עשויות חומרים כימיים שיש להם תפקיד ביצירת יתרונות ותכונות נוספים לשקיות כמו למשך הארכת אורך חיי המדף של מוצרי מזון ועוד. בעידן הנוכחי לאורך חיי המדף יש ערך כספי וככל שמוצר יכול להישאר כמה שיותר זמן על המדף, כך הוא יכול בסופו של דבר להיות משווק, לכן כאשר מדובר באריזה של מוצרי מזון, יש משמעות ליתרונות של השקית בשמירה על טריות ועוד. בתהליך הייצור של השקיות הללו, מוסיפים קבוצת כימיקלים שונים במהלך עיבוד חומר הגלם עצמו, כך שהשקיות יכולות כבר "להתנהג" אחרת ויש להן תכונות אחרות שרוצים לייחס להן.

שהשקית לא תדהה- חושבים על הכול!

הם התפתחויות טכנולוגיות ומוצרי מעבדה, היום חושבים על כל רכיב בייצור מוצרים וגם שקיות בגדלים שונים לתעשייה. גם התחרות גורמת ליצרנים לייצר את הכי טוב שהם יכולים, וגם את שקיות הניילון הכי איכותיות. שמש ישירה על שקית ניילון מודפסת עלולה לגרום לה להיסדק ולדהות, לכן יש חומרים שכל מפעל בנוסחה סודית שלו, מוסיף לחומר הגלם של הניילון הפוליאתילן כדי לייצר שקית יותר חזקה, אטומה וכזו שלא דוהה בשמש. חומרים כמו: UVI ו- UVA (ultraviolet light inhibitor / ultraviolet light absorber מגנים על השקית וגם הזרקת UV מונעת דהייה של צבע מהשקית.

אנחנו בעידן השקיות!

אין שום תחליף לשקיות בתהליך הייצור. אלה יכולות להיות שקיות למוצרי מזון, שקיות מודפסות למוצרים קפואים, שקיות למוצרי לחם, שקיות לחטיפים ועוד. עולם השיווק עבר כבר מזמן לאריזות משובחות ואלה נארזות בשקיות ניילון גדולות לפני שהם משונעות לנקודות השיווק. שקיות בגדלים שונים לתעשייה מבוקשות מאוד ואמורות להיות מיוצרות היום מחומרים משובחים ואמינים.

קרא עוד: שקיות נייר ממותגות

מאמרים נוספים

תיקים לגלידות

תיקים לגלידות

תיקים לגלידות מהווים את הפתרון הכי טוב שאפשר לחלום עליו. אתם יכולים להיות בטוחים שהלקוח יודה לכם בליבו על ההשקעה שלכם בתיק שתתנו לו עם צאתו מהחנות שלכם.

קראו עוד »
תיק אלבד שומר קור

תיק אלבד שומר קור

בעזרת תיקי אלבד ששומרים על קור, הלקוחות יכולים לשווק אתכם. שימו לב: אם תשכילו להזמין תיקי אלבד ששומרים על קור מאיכות טובה, השימוש בהם יוכל להיות רב פעמי.

קראו עוד »
שקית קניות רב פעמית

שקית קניות רב פעמית

מעבר לשאלת המיתוג, כמובן שהאפשרות של שקית קניות רב פעמית היא בעלת ערך נוסף. אנחנו חיים בעידן שבו המודעות לשמירה על הסביבה רק הולכת וגדלה. שקיות קניות רב-פעמיות התגלו כחלופה פופולרית לשקיות פלסטיק חד-פעמיות, וזה לא במקרה.

קראו עוד »
שקיות קירור

שקיות קירור

לשקיות קירור יש מגוון רחב של יישומים למטרות אישיות ומסחריות כאחד. אם תחשבו על עצמכם ועל המשפחה שלכם, אתם תראו ששקיות כאלה יכולות לשמש אתכם במקרים רבים. למשל, אם אתם יוצאים לפיקניק קטן ביער, ברור ששקית כזאת תעזור.

קראו עוד »
מעטפות מאובטחות

שקיות לבלדרות

חששתם לרגע שאם תזמינו היום שקיות שונות לבלדרות תצטרכו לבחור רק מתוך שניים או שלושה גדלים?
אל דאגה! אתם תראו, כאשר תתחילו לבדוק יותר לעומק את התחום הזה, שיש לכם אפשרות להזמין שקיות לבלדרות בכל גודל שדרוש לכם.

קראו עוד »
צידניות לעסק

צידניות לעסק

האם אי פעם נתקלתם בצידנית מעוטרת בטקסט פרסומי? אולי הלכתם לרכוש מוצרים שדורשים שמירה על קורה וארזו עבורכם הכול בצידנית מעוצבת ויפה? זה בדיוק מה שכדאי גם לכם לעשות בעסק שאתם מנהלים.

קראו עוד »
שקיות דויפאק | שקיות לקפה

שקיות דויפאק

חשבו לרגע על אותן השקיות העומדות על גבי מדפי המכירה בחנויות השונות, שמתם לב שהשקיות עומדות יציבות על תחתית ואינן נופלות?

קראו עוד »
שקיות נייר ממותגות

שקיות נייר ממותגות

עם התגברות תנועת הירוקים בעולם, אנו רואים פחות ופחות שימוש בפלסטיק, או מוצרים מפלסטיק. כיום, העולם מודע יותר לנזקים אודות הפלסטיק ומדינות כמו סין

קראו עוד »
שרינק פוליאתילן

שרינק פוליאתילן

ישנם מוצרים אשר הדרך היחידה לארוז אותם היא באמצעות יריעות שרינק פוליאתילן בלבד, שכן, הגודל והמשקל של המוצרים המתעתדים להיארז…

קראו עוד »
שקיות ניילון ממותגות

שקיות ניילון ממותגות

מיתוג לעסק שלכם יכול להתבצע בכמה אופנים ובאמצעות מוצרים שונים. אחד הפופולריים במוצרי המיתוג, הוא שקיות הניילון ומתוך זיקה לסביבה ירוקה

קראו עוד »
שקיות נייר

שיווק בשקית

שקיות נייר עדיין מובילות את טבלת הפופולריות בשוק השקיות. זאת, למרות התחרות העיקשת מול שקיות הפלסטיק או שקיות הניילון, ולמרות שהן לא נפוצות…

קראו עוד »