שקיות וגלילים למכבסות וניקוי יבש

שקיות וגלילים למכבסות וניקוי יבש

אורח החיים היום, לא מאפשר לאנשים עובדים לעסוק יותר מדי בעבודות תחזוקת הבית והחיים. אם בעבר נשים לא היו עובדות ולכן היה להן זמן, לכבד וגם לגהץ ולעמלן חולצות מכופתרות, היום התהפך המצב לגמרי. נשים עובדות בדיוק כמו גברים, הן לא נמצאות בבית, ולעתים ממש עד שעות מאוחרות והן נעזרות בהרבה שירותים חיצוניים כדי לשרוד מול קריירה, גידול ילדים ובית.

לצד ההתפתחות של הנשים, קורה גם משהו לצעירים. רובם אחרי צבא (מי שלא נוסע לטיול הגדול) הולך לגור לבד. הרצון לעצמאות ולניסיון חיים מוביל אותם לשם, וזה גם אומר שהם זקוקים לשירותים של תחזוקת החיים שלהם, ואנחנו מתכוונים בין השאר לכביסה. גם הם וגם הסטודנטים הרבים, שלעתים לא מחזיקים מכונת כביסה במעונם הסטודנטיאלי, מבצעים את עבודות הכביסה במכבסות ומקבלים כבסיסה נקייה ומקופלת שמדיפה ריח נעים. אורח החיים הזה של שימוש במכבסות חוץ, גרם לנישה גדולה מאוד של ייצור שקיות וגלילים למכבסות וניקוי יבש, ובמיוחד בעידן הזה. הדרישה לכביסה מהמכבסות היום היא פי כמה וכמה ממה שהיה פעם. זה בהחלט משקף את אורח החיים העצמאי היום ואת הצורך בשירותים שמקלים על החיים.

שקיות זה מיתוג- שקיות וגלילים למכבסות וניקוי יבש

היום כל מוצר עוזר למיתוג לכן, גם מכבסה שמזמינה שקיות וגלילים למכבסות וניקוי יבש, לאריזת הכביסה, עושה את זה לרוב עם הדפסה של שם המכבסה עליה. זהו חלק מהמיתוג שלה וזה בהחלט עשוי להביא לה עוד לקוחות חדשים. לכל מכבסה יש את שיטות הכביסה והמכונות שלה, המרכך שלה והריח שנודף ממנה. אם תעברו ליד מכבסה תוכלו להריח גם שדות לבנדר או כל פריחה אחרת נהדרת כי היום כביסה במכבסה מעניקה את מלוא תשומת הלב והריח לכל פריט. אנשים נוהגים היום לשלוח כמעט כל פריט כביסה למכבסה אם זה מעילים לניקוי יבש, מצעים, ביגוד יום יומי וגם וילונות ושטיחים. אנשים לא רוצים יותר להתעסק עם כביסה ומעדיפים לשלם קצת ולקבל את הכול מקופל ומדיף ניחוח נעים. זה באמת חוסך הרבה זמן וטרחה.

אז איך מייצרים שקיות וגלילים למכבסות?

שקיות וגלילים מפלסטיק, כאלה שיש בכל מכבסה היום, מייצרים מנפט.  הנפט מגיע מעמקי האדמה מבתי הזיקוק ועובר עיבוד ותהליכים שהופכים אותו לפוליאתילן. זהו חומר דמוי גרגרי פלסטיק. הוא מהווה את החומר הבסיסי ממנו מיוצרות שקיות ניילון וגם למכבסות. הוא מגיע ארוז בשקיות פלסטיק, ובמפעל עובר למכונה שנקראת אקסטרודר. זוהי מכונה גדולה וגובהה, ובאמצעותה עובר חומר הגלם התכה, ניפוח וגלגול עד להפיכתו ליריעה שטוחה. זו יוצאת חמה מאוד, ובתהליך של העלאת היריעות הללו, הן מתקררות ומהן מייצרים שקיות וגלילים למכבסות וניקוי יבש.  לאחר מכן עוברים התוצרים להדפסה לפי דרישת הלקוח.

קרא עוד: שקיות ניילון ממותגות

מאמרים נוספים

תיקים לגלידות

תיקים לגלידות

תיקים לגלידות מהווים את הפתרון הכי טוב שאפשר לחלום עליו. אתם יכולים להיות בטוחים שהלקוח יודה לכם בליבו על ההשקעה שלכם בתיק שתתנו לו עם צאתו מהחנות שלכם.

קראו עוד »
תיק אלבד שומר קור

תיק אלבד שומר קור

בעזרת תיקי אלבד ששומרים על קור, הלקוחות יכולים לשווק אתכם. שימו לב: אם תשכילו להזמין תיקי אלבד ששומרים על קור מאיכות טובה, השימוש בהם יוכל להיות רב פעמי.

קראו עוד »
שקית קניות רב פעמית

שקית קניות רב פעמית

מעבר לשאלת המיתוג, כמובן שהאפשרות של שקית קניות רב פעמית היא בעלת ערך נוסף. אנחנו חיים בעידן שבו המודעות לשמירה על הסביבה רק הולכת וגדלה. שקיות קניות רב-פעמיות התגלו כחלופה פופולרית לשקיות פלסטיק חד-פעמיות, וזה לא במקרה.

קראו עוד »
שקיות קירור

שקיות קירור

לשקיות קירור יש מגוון רחב של יישומים למטרות אישיות ומסחריות כאחד. אם תחשבו על עצמכם ועל המשפחה שלכם, אתם תראו ששקיות כאלה יכולות לשמש אתכם במקרים רבים. למשל, אם אתם יוצאים לפיקניק קטן ביער, ברור ששקית כזאת תעזור.

קראו עוד »
מעטפות מאובטחות

שקיות לבלדרות

חששתם לרגע שאם תזמינו היום שקיות שונות לבלדרות תצטרכו לבחור רק מתוך שניים או שלושה גדלים?
אל דאגה! אתם תראו, כאשר תתחילו לבדוק יותר לעומק את התחום הזה, שיש לכם אפשרות להזמין שקיות לבלדרות בכל גודל שדרוש לכם.

קראו עוד »
צידניות לעסק

צידניות לעסק

האם אי פעם נתקלתם בצידנית מעוטרת בטקסט פרסומי? אולי הלכתם לרכוש מוצרים שדורשים שמירה על קורה וארזו עבורכם הכול בצידנית מעוצבת ויפה? זה בדיוק מה שכדאי גם לכם לעשות בעסק שאתם מנהלים.

קראו עוד »
שקיות דויפאק | שקיות לקפה

שקיות דויפאק

חשבו לרגע על אותן השקיות העומדות על גבי מדפי המכירה בחנויות השונות, שמתם לב שהשקיות עומדות יציבות על תחתית ואינן נופלות?

קראו עוד »
שקיות נייר ממותגות

שקיות נייר ממותגות

עם התגברות תנועת הירוקים בעולם, אנו רואים פחות ופחות שימוש בפלסטיק, או מוצרים מפלסטיק. כיום, העולם מודע יותר לנזקים אודות הפלסטיק ומדינות כמו סין

קראו עוד »
שרינק פוליאתילן

שרינק פוליאתילן

ישנם מוצרים אשר הדרך היחידה לארוז אותם היא באמצעות יריעות שרינק פוליאתילן בלבד, שכן, הגודל והמשקל של המוצרים המתעתדים להיארז…

קראו עוד »
שקיות ניילון ממותגות

שקיות ניילון ממותגות

מיתוג לעסק שלכם יכול להתבצע בכמה אופנים ובאמצעות מוצרים שונים. אחד הפופולריים במוצרי המיתוג, הוא שקיות הניילון ומתוך זיקה לסביבה ירוקה

קראו עוד »
שקיות נייר

שיווק בשקית

שקיות נייר עדיין מובילות את טבלת הפופולריות בשוק השקיות. זאת, למרות התחרות העיקשת מול שקיות הפלסטיק או שקיות הניילון, ולמרות שהן לא נפוצות…

קראו עוד »